Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Listopad 2010

Pár ďábelských plánů

29. listopadu 2010 v 18:31
Před několika málo dny, možná to bylo včera, jsem si zamilovala kapelu Turisas. Viděla jsem kus jejich DVD a bylo to naprosto uchvacující. Jejich dokonalé kostýmy, krásný Mathias Nygård, eufonická hudba... Našla jsem kapelu, která se vyrovná Ensiferu! Nechci zase přehánět, na to je znám moc krátce, nevím, jestli mne za čas neomrzí, tak jako Lordi a Nightwish, které poslouchám už jen velmi zřídka, ale každopádně můj žebříček kapel se změnil z Ensiferum - Heidevolk - ostatní na Ensiferum - Turisas - Heidevolk - ostatní. Asi jsem se zamilovala do třetího nedosažitelného muže! (Petri, Joost a teď navíc Mathias)

Joost na způsob mého podvědomí

25. listopadu 2010 v 16:19 Sny
Představte si to, dneska se mi poprvé v životě zdálo o Joostovi (a pamatuji si to)! Jenže mé podvědomí mne zradilo. Normálně se mi o mých idolech zdají krásné romantické sny a bla bla bla, s výjimkou Snapa a tohohle.

Změna zaměření?

20. listopadu 2010 v 23:12
(Víte co? Kašlu na to! Budu psát o sobě, ať se mi (Vám) to líbí nebo ne!)

Už nějaký ten čas plánuji kariéru psychologa, ale poslední dobou začínám pochybovat o tom, že je to ten nejšťastnější nápad. Lidská psychika a chování mě pořád zajímají, soustředím se na ně, snažím se číst výrazy tváří a odvodit od nich myšlenky a psychický stav oné osoby, ale popadla mne nová posedlost, která zatím sice není tak dlouhodobá, zato je ale mnohem silnější. Je to gramatika.


Nehalennia

19. listopadu 2010 v 20:51 Hudba
Tentokrát tu mám něco o sobě. Dobře, tak ne o sobě, ale o bohyni, od které jsem si propůjčila jméno. Jedná se o píseň Nehalennia od nizozemské kapely Heidevolk.


Jak přijít o 620 Kč (ne)snadno a rychle?

18. listopadu 2010 v 16:59
Tuto otázku si určitě mnoho z Vás každý den pokládá a nemůže přijít na odpověď. Nehalennia ale bude tak hodná, že vám odpověď na tuto otázku poskytne. K zjištění tototo velmi zapeklitého řešení čtěte dál. Budu Vám vyprávět svůj příběh.

Petriho rozkošná fotka

17. listopadu 2010 v 12:02 Idoly
Uáá! Našla jsem naprosto luxusní Petriho fotku a mám velkou potřebu se o ni podělit! Doufám, že alespoň někdo bude sdílet mé nadšení. Omluvte mou neobvykle přílišnou stručnost, ale opravdu nevím, jak by se tohle dalo komentovat. Snad jen mohu naznačit slinu, která se táhne od koutku úst až k hranicím mé čelisti a skapává mi na prsa (prosím, chápejte to jako metaforu (to asi nebude to nejlepší označení, ale jiné mě momentálně nenapadá), fyzicky opravdu nad fotkami neslintám :-D).

One More Magic Potion

16. listopadu 2010 v 17:34 Hudba
Moje další oblíbená (jako bych sem dávala někdy nějaké, které nejsou moje oblíbené) píseň od kapely Ensiferum nese název One More Magic Potion, tedy (Jeden) další kouzelný lektvar. Je k tomu dokonce i animovaný klip, který vytvořil nějaký fanoušek, který je tam podepsán, ale parádně. Zřejmě se to líbilo i vlastníkům práv na píseň, jelikož video je od Spinefarm Records. Dál k tomu není co dodávat, takže enjoy it!

Petri Lindoos - fotky

7. listopadu 2010 v 15:19 Idoly
Trochu jsem se nudila, tak mě napadlo googlit obrázky Petriho Lindroose a trochu si zaslintat. Kdo by čekal, že narazím na tolik vtipných fotek, tedy přinejmenším pro mě vtipných (už jsem si zvykla na to, že mám trochu odlišný smysl pro humor). Ale snad se pobavíte i Vy, rozhodně mi přišlo škoda nepodělit se.

Katolická balada

6. listopadu 2010 v 22:31 Má tvorba
Ve spojitosti s Karlem Hynkem Máchou a jeho dílem Máj mě nějakým záhadným způsobem napadla následující báseň. Pojmenovala jsem ji Katolická balada, proč, to Vás snad napadne, kdyby ne, klidně se můžete zeptat. Ale vždy je zajímavá nějaká zpětná vazba, myslím, že kdyby básníci slyšeli dnešní výklady jejich básní aka "co tím básník myslel", obraceli by se v hrobě. Omluvte prosím občasnou kolísavost veršů či rytmu, přece jen se tím neživím, píši to jen pro své vlastní uspokojení.