Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Leden 2011

Posledních pár dní

29. ledna 2011 v 17:14 Já a sny
Zas jsem se docela dlouho (na mé poměry) neozvala, i když se toho docela dost (na mé poměry) stalo. Ale na článek by to nebylo dost dlouhé a já nemám ráda články o délce několika vět, nemá to úroveň. Ne že by ty moje plky úroveň měly, ale... no, radši pojďme na věc.

Deprese

22. ledna 2011 v 16:40 Já a sny
Od úterka mám období mizerné nálady, že ani nemám chuť sem psát. Ale teď se trochu nudím a nevím, do čeho píchnout, takže pár blbábolů ze sebe vytlačím.

Téma týdne: Český jazyk

19. ledna 2011 v 19:10 Téma týdne
Světe div se, ale opět (pozn. 5/1/12: článek o yaoi jsem smazala) je za téma týdne něco, co je mi blízké. Něco, co se mě týká. Něco, co mám ráda. Tím tématem je český jazyk.

Internet!

17. ledna 2011 v 18:00 Já a sny
Ha! Po útrpném víkendu, kdy nám nefungoval internet jsem opět online! Závislákova potřeba byla naplněna. Vlastně pro Vás nemám ani moc novinek, ale určitě je tu něco, o co se celý víkend toužím podělit.

Duben!

9. ledna 2011 v 9:36 Sny
Dneska se mi zdál pěkně blbý sen. Tedy zdálo se mi víc blbých snů, ale vyprávět budu jen jeden, abyste viděli, jak jsem z dubnového koncertu zešílela.

Perníková márnice -> perníkový bordel?

8. ledna 2011 v 0:24 Má tvorba
Dnes jsem měla s kamarádkou naplánováno péct perníkovou chaloupku. Bylo to dosti zajímavé, takže Vám více méně stručně (nebo taky ne) popíšu průběh. Podle nadpisu jste již možná poznali, že chaloupka neměla být ani tak chaloupka, jako márnice. Výsledek ovšem nebyl tak úspěšný, jak jsem si představovala. Obrázky samozřejmě budou.

Forever and One

5. ledna 2011 v 23:34 Hudba
Aaach, padl na mě nějaký splín, kterého se nemohu zbavit. Nepomohlo ani to, že jsem zas o krok blíže k panu štukatérovi (to označení se mi líbí). Už mě od něj dělí jen jeden člověk, přítel mého přítele na facebooku, kterého neznám (ale třeba se to změní, jede na Metalfest a jde na Zombiewalk). Moji náladu skvěle vystihuje nálada písně Forever and One od německých Helloweenů.

Máme tu 2011

3. ledna 2011 v 23:51
Nový rok je tu a s ním několik krátkých novinek.