Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Únor 2011

Cizinec a zpěv

24. února 2011 v 22:25
Nechť Vás Raíček osvítí! Dneska byl celkem neúspěšný den, ale přesto mám skvělou náladu, jelikož jsem právě přišla z kina. Byla jsem se spolužačkou na Cizinci a viděla jsem Paula Bettanyho, mého jediného oblíbeného žijícího herce, na velkém plátně! Film byl docela blbý, tedy nechci tím říct, že by mě nebavil - naopak byl docela vtipný a rozhodně ne nudný, ale pointa trochu pokulhávala. Po kině jsme pokecaly, což bylo fajn, protože naše konverzace taky poslední dobou nějak pokulhává. Ve škole jsme si našli jiné kamarády a po škole se z nějakého neznámého důvodu moc nevídáme. Zřejmě přes týden nabitý program a o víkendech chodí ven s přítelem.

Trocha punku

20. února 2011 v 17:01
Nějak poslední dobou nevím, o čem psát. Děje se toho sice docela dost, měla bych co říct i k tématu týdne, ale mám nějakou tvůrčí krizi. Musím se učit, musím číst povinnou četbu, ale seru na to, vůbec do ničeho se mi nechce. Nejradši bych jen spala, pila pivo, spala, koukala na filmy/seriály a spala. Že by nástup dalšího období depresí? Joost chraň! (Což mi připomíná, že jsem našla nějaké další jeho fotky a moje touha, aby přijel do ČR co nejdříve, zase rapidně vzrostla.)

Keelhauled

14. února 2011 v 20:11 Hudba
Díky jedné fotce s Joostem, kterou už nevím, kde jsem stáhla (takže kdyby se autor cítil poškozen, může mě žalovat), konkrétně této...


...jsem přišla na jednu suprovou skotskou folk, i když já bych řekla spíš pirate metalovou kapelu nesoucí název Alestorm. Když jsem včera zjistila, že hrajou na letošních Masters Of Rock, neuvěřitelně mi to zvedlo náladu. Rozhodla jsem se zveřejnit jejich asi nejprofláklejší píseň (zřejmě proto, že má klip) s názvem Keelhauled. Miluji ten klip, obzvlášť konec je dobrý, jak vytáhnou přetržené lano a s úžasně překvapeným výrazem se ten fešák koukne přes palubu.

Sen o Joostovi

1. února 2011 v 15:29 Sny
Měla jsem velké dilema, jestli mám tento sen zveřejňovat, je příliš úchylný a taky dost osobní, ale mám takovou radost, že se mi konečně zdálo o Joostovi, že se stejně podělím. Zajímavé, že se to stalo v době, kdy jsem se přestala plně upírat na vzdálené bubeníky a začal se mi líbit také někdo "reálný".