Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Březen 2011

Téma týdne: Internetové seznamování

28. března 2011 v 19:15 Téma týdne
Tak jsem se zas po velmi dlouhé době koukla, co je tento týden tématem, a hle! Něco, co se mne týká. Takže vám tu popovídám o tom, co si myslím o seznamování přes internet.

Už jen měsíc!

27. března 2011 v 16:36 Já a sny
Dnes nastal den, kdy do koncertu zbývá už jen 31 dní, což je měsíc! No není to úžasné? A i když jsem se koukala na datum až teď, moje podvědomí stihlo vyhodnotit situaci již dnes v noci a nadělilo mi krásný sen. O čem jiném, než o dubnovém koncertu?

Trocha sebechvály

25. března 2011 v 23:07 Má tvorba
Jelikož se snažím aktivně angažovat v jakémkoliv druhu umění - tedy kreslím/maluji, píšu, zpívám, snažím se hrát, a každý umělec potřebuje diváka, zveřejním pár svých děl. Ráda přijmu konstruktivní kritiku. Má to vesměs špatnou kvalitu, scanner je na dvě věci.

Sen a tak podobně

24. března 2011 v 20:32 Já a sny
Při čtení Scatthachina blogu jsem si vzpomněla, že jsem vlastně taky chtěla popsat jeden svůj úchylný sen. Dvě jeho části se odvíjely od skutečností v reálněm životě, ale zbytek... nevím, nepochopím. Prostě nesmysl.

Kytara musí počkat

14. března 2011 v 22:17 Já a sny
Tak jsem se byla s Malmou kouknout v nějakém hudebním krámku na baskytary a pevně jsem se rozhodla, že si jednu koupím. Problém jsou peníze. Ráda bych si ji koupila do letních prázdnin, ale jelikož, a teď pozor, na Brutalu BUDOU TURISAS!!, je na prvním místě lístek, navíc musím šetřit na vlaky a na trička z festivalů, to nevidím moc růžově. Takže přemýšlím, z koho ty peníze vytáhnout, ale než je začnu u někoho žebrat, chtěla bych si na ni vyzkoušet hrát. Mám kamaráda, který má basu, už mi dokonce "slíbil", že ji někdy vezme na zkoušku, kam se na ně chodím dívat, ale obávám se, že není zas až tak spolehlivý, aby mi ji vzal bez důrazného připomenutí. Navíc máme tenhle týden jarní prázdniny, takže další zkouška bude nejdřív příští pátek, a to navíc není jisté, protože občas chodí zkoušet jinam než do školní zkušebny.

Vltavská x Folimanka?

4. března 2011 v 15:25 Nezařaditelné
Dnes jen krátký článek. Tak jsem psala e-mail pořadatelům dubnového koncertu, protože ty nejasnosti ohledně místa konání už mě docela 1. znervózňovaly, 2. štvaly. Přišly mi dvě odpovědi, naštěstí obě stejného obsahu: