Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Duben 2011

Videa z koncertu

30. dubna 2011 v 21:50 Kultura
Ani nevím, proč mě to nenapadlo dřív. Každopádně před chvilkou jsem byla osvícena a na YouTube jsem si našla videa z koncertu Ensifera na The Ugly World Tour 2011. Našla jsem i nějaká bodomácká, tak uvidím, o co jsem přišla (o nic, ty jejich písničky jsou strašně nudné a jednotvárné). Ale co je hlavní, našla jsem videa v super kvalitě, navíc přímo z Folimanky (i když jedno z Polska je taky dobré), takže mohu vzpomínat, pozorovat, co jsem prošvihla a tak. Enjoy!


Jak jsme šly na koncert Children Of Bodom a neviděly Children Of Bodom, část I.

29. dubna 2011 v 17:21 Kultura
Konečně nastal ten spásný den, 27. duben, a já vyrazila vstříc prozatím nejlepšímu zážitku mého života. Vím, že vás to děsně zajímá, takže se rozepíšu opravdu, ale opravdu moc. Upozorněni jste byli.

Sněhurka na způsob Disneyho

7. dubna 2011 v 21:53 Literatura a film
Nedávno jsme byly se sestrou a kamarádkou v zoologické zahradě a u želv přišla řeč na animovanou Sněhurku. Kamarádka totiž tvrdila, že se tam vyskytuje želva, což jsme jí se sestrou nemohly uvěřit. Nějak jsme nemohly přijít na to, kde by se ve Sněhurce vzala želva. Tak jsem se tedy odhodlala a na onu pohádku se podívala. Tak mě zaujala, že o ní musím napsat pár vět.

Když je ve škole nuda

6. dubna 2011 v 22:45 Má tvorba
Nejvíce mých uměleckých děl, můžeme-li to tak nazývat, vzniká při hodinách ve škole. To se člověk tak nudí, že si vystačí s okrajem linkovaného sešitu, propiskou a tenkými fixy, a přece může vzniknout něco ucházejícího. No abych se nepřechválila, radši pojďme rovnou na věc.