Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Červenec 2011

Motýl

27. července 2011 v 9:52 Sny
Už jsem sem strašně dlouho nepsala, jak jsem si všimla. Ono také není divu, není o čem psát. Od Masterů jsem nikde nebyla, akorát jsem teď nemocná. Pravou mandli mám jak mandarinku a pak mám nateklé nějaké uzliny ještě dole na krku. Dostala jsem na to antibiotika a nějakou mastičku na záněty a skoro pořád jen spím. Už to začíná být docela vlezlé, navíc se mi to vůbec nezlepšuje, spíš naopak. Začíná mě k tomu ještě bolet v krku a zdá se mi, že mi to pořád natéká. Ale o tom jsem psát nechtěla, chtěla jsem Vám vyložit dnešní sen, protože byl minimálně dle mého názoru vážně úchylný.

Masters Of Rock 2011

18. července 2011 v 20:48 Kultura
Před chvílí jsem přijela z MORu, akorát jsem si došla na záchod, zkontrolovala facebook a už píšu, aniž bych se najedla/umyla/vybalila. Mé pocity jsou převážně pozitivní, hlavně proto, že jsem strávila nepřetržité čtyři dny s přítelem a přáteli. Ale o tom psát nebudu, možná jen trochu závěrem. Chci popovídat především o hudebních zážitcích.

Přestěhovaná

11. července 2011 v 21:15
Tak jsem konečně v novém bytě a už mi to tu začíná lézt na nervy. Jsou tu křivé zdi a křivé podlahy, takže mi ujíždí židle a nepasují stoly. A žiju tu s člověkem posedlým čistotou... no ale ten, kdo musí uklízet, jsem samozřejmě já. Oooo, aby nás ten prach náhodou nesežral!

Shrnutí: Žádná změna. Myslím, že nebudu spokojená, dokud nebudu bydlet sama. Vlastně jedna změna - konečně mi nikdo nečučí přes rameno na vše, co dělám.

Kuchyň zatím neexistuje, takže než nám zapojili internet, neměla jsem do čeho dloubnout. Ale to je jedno, protože víte co? Pozítří odjíždím na Mastery, což mě absolutně drží při více méně dobré náladě. Vážně, nemohu se dočkat. Super hudba, super lidi, spousta špíny... Kdo by odolal?

Tich tor ang tesmur!

Eureka

7. července 2011 v 19:46
Poslední článek, který jsem napsala před týdnem, jsem smazala, protože jsem v něm našla pravopisnou chybu a byla jsem líná ji opravovat. Skvělý důvod ke smazání článku, že? No dobře, nejdříve jsem ho projela a usoudila jsem, že je absolutně o ničem, tak jsem zhodnotila jako jednodušší ho smazat než opravovat tu chybu. Psala jsem v něm asi tak to, že jsem akorát dobalila, načež mi táta zavolal, že se stěhujeme až příští pátek, takže zase můžu hezky vybalit.