Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Říjen 2011

Solsagan

31. října 2011 v 19:57 Hudba
Zjistila jsem, že tu ještě nemám nic od Finntrollů, což je velká škoda, protože poslední dobou se mi líbí víc a víc, obzvlášť jejich píseň Solsagan, i když ten klip je nechutný, tak té hudby se nemohu nabažit. Nu, posuďte sami genialitu této písně.

Samhainfest 2011

30. října 2011 v 12:59 Kultura
Dlouho jsem se rozmýšlela, zda se chci účastnit Samhainfestu, na který mě I. zval už před dávnou dobou. Ale předevčírem s myšlenkou na to, že se potřebuji uvolnit, a se zjištěním, že tam bude hrát kapela Krampus, jejíž fanouškem jsem na facebooku už nějakou dobu, ale úplně jsem na to zapomněla a zjistila to až při zkoumání, zda má cenu se Samhainfestu účastnit, jsem se rozhodla jít. Byl to dobrý nápad.

Carmen

20. října 2011 v 16:38 Kultura
Než na to zapomenu, chtěla bych napsat o muzikálu Carmen, na kterém jsem včera byla. Dopoledne jsem ve škole dostala lístek od spolužáka, který tam asi z nějakého důvodu nemohl nebo nechtěl jít, tak jsem ho s radostí uvítala, protože miluju divadlo, miluju muzikály, a ještě více, když je to zadarmo.

Další dvojjazyčný ensiferofilní sen

20. října 2011 v 16:03 Já a sny
Poslední dobou to tady dost zanedbávám, jednak proto, že nemám o čem psát, jednak proto, že se mám komu svěřovat, takže své myšlenky nemusím posílat do éteru, jednak proto, že ale vůbec nemám čas, protože ve škole si myslí, že jsem počítač, který nepotřebuje spát a vše si pamatuje hned po prvním přečtení. Ještě že se v pololetí nedá propadnout, protože mám dost nahnutou chemii, kterou jen tam mimochodem strašně nenávidím a ještě více mě nebaví. Učitelka to podává jako telefonní seznam místo toho, aby nám to vysvětlila a my pak vzorec vymysleli, místo abychom se ho učili nazapaměť. Španělština také nevypadá moc slavně, ale alespoň to zatím není na propadnutí, to až časem, protože píšeme snad každou hodinu.