Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Listopad 2011

Odpověď pro A-D

27. listopadu 2011 v 16:39 FAQ
Obdržela jsem dotaz, který bych chtěla touto formou zodpovědět. Pro jistotu tázajícího sem dám obrázek zprávy, obsahující plné znění otázky. Pro takovéto případy jsem založila rubriku "FAQ", kam budu zveřejňovat a zodpovídat zajímavé dotazy, které by se mohly hodit i dalším lidem.

Dotaz:

Odpověď: Bohužel takováto změna hlasování pravděpodobně nebude možná, jelikož ani jako autor ankety nemám pravomoc odebírat či přidávat hlasy k žádné z odpovědí (nebo toho nejsem schopna). Co více, anketní otázka se týká šílenosti slečny Nehalenniy, nikoliv slečny Dey.

Přeji dlouhý a blahý život.

GVP Fest

20. listopadu 2011 v 16:17 Kultura
Ve středu byl konečně zase po dlouhé době GVP Fest - festival našich školních kapel. Jeden vynechali, protože nikdo nebyl schopný ho zorganizovat, když odešli maturanti. Nejprve jsem se tam docela těšila, ale v den konání jsem chytla docela blbou náladu, byla jsem unavená a nikam se mi nechtělo. Nakonec jsem šla, ale sraz jsme odložily asi o hodinu.

Já jako kouzelník

7. listopadu 2011 v 15:15 Sny
Přestože jsem Fairy Tail dlouho neviděla, dnes jsem měla sen, který bych přikládala jeho vlivu. Byl velice sofistikovaný, detailní a epický, ale já Vám ho jen stručně shrnu. Už jsem sem dlouho žádný sen nepsala a tenhle mi přišel dost zajímavý, takový, kterým bych se mohla inspirovat pro nějaký fantasy román či film. Ale nic takového já stejně nepíšu, takže je to jedno a klidně ho mohu veřejně publikovat.

Šílenec s kytarou

6. listopadu 2011 v 19:53 Hudba
Aby se Vám po mně nestýskalo, mám pro Vás video šíleného chlapíka, který se natáčí, jak hraje na kytaru a dělá při tom ksichty. Jde mu to, obojí, o tom žádná...


Žijte blaze!