Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Leden 2012

Zlá kniha

30. ledna 2012 v 16:16 Sny
Dneska se mi zdál opravdu podivný a krutý sen. Škoda, že jsem ho zase skoro zapomněla, protože v jednu chvíli jsem se probudila, nebo to možná bylo i v tom snu, a řekla jsem si, že podle něho musím napsat knihu. No co, smůla, má paměť opět zkalamala, protože jsem mezi tím znovu usnula, a to je největší zabiják snů.

Cello Wars

27. ledna 2012 v 17:36 Hudba
Abych to tu stále nezanedbávala, seznámím Vás s mým ne tak nejnovějším objevem - The Piano Guys. Hudební mistři, co hrají různé věci, např. soundtracky z filmů. Dnes sem dám jejich Cello Wars, v podstatě taková hudební parodie na Star Wars. Naprosto bezkonkurenční je Darth Vader hrající na akordeon, ten mě poprvé málem porazil. Piano Guys se se svými videy dost piplají a i toto je velmi povedené, jak si můžete sami prohlédnout.

Zase Joost

4. ledna 2012 v 15:33 Sny
I když, jak už jsem psala, u mě Joostíček docela klesl svou ne tak úplně zdobnou ozdobou, tak jsem o něm měla sen. Docela příjemný sen, ale zvláštní jako vždy.

R.I.P. Májík

2. ledna 2012 v 22:50 Nezařaditelné
Dnes nám umřel kocour Májík ve věku 9 nebo 10 let. Aspoň že to měl rychlé. Zřejmě infarkt. Kocourek tedy zůstává sám a nemá kamaráda na hraní.


Live long and prosper!

Ne tak úplně nejnovější novinky

1. ledna 2012 v 19:24 Já a sny
Tak je tu nový rok a s ním mnoho problémů. Třeba konec světa. Ale ten má být až v prosinci, takže budu muset ještě rok trpět. Tak třeba pozítří už musím do školy a čeká mě tam spousta písemek a zřejmě zkoušení z věcí, které absolutně neovládám. To bude ještě zajímavé. Obzvlášť chemie a matika, protože z chemie propadám a matiku mám nahnutou tak, že propadnu, pokud blbě napíšu následující písemky. Vlastně nepropadnu, protože v pololetí se nepropadá, ale stejně... Taky mám dost vysokou absenci, tak doufám, že mě v lednu něco nepřepadne, abych nemusela dělat ověřovačky.