Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Únor 2012

Téma týdne: Co nás ve škole neučili

23. února 2012 v 16:55 Téma týdne
Přesně takové téma mi padlo do noty vzhledem k tomu, co se u nás ve škole poslední dobou děje. Základní škola byla příšerná. Už od útlého dětství jsem měla problém s tím, že nemám žádný respekt, žádnou svobodu. Často jsem se zabývala otázkou, proč mám dospělým vykat, když oni mi tykají. Jen kvůli tomu, že se narodili dřív? Co je to za nesmysl? Jaká úcta ke starším? Úctu má mít ten, kdo si ji zaslouží svými činy, nikoliv svým datem narození. Vadilo mi, že mě nikdo neposlouchá, že můj názor nemá žádnou hodnotu, když mi náhodou někdo dovolí ho vyřknout. Naopak, často jsem (a ostatní děti stejně tak) za něj byla spíše trestána. V důsledku toho si s sebou v životě nesu velké trauma, které mi nedovoluje se prosadit mezi lidmi. Naštěstí to postupem času více méně odeznívá. Dřív jsem se i bála zeptat zaměstnanců samoobsluhy, kde mají nějaké zboží. A rodiče za to nemohli, ti mi dávali relativně velkou svobodu a učili mě velké samostatnosti, až takové, o kterou jsem nestála. Tedy vina zůstává škole (než jsem tam nastoupila, byla jsem velmi extrovertní dítě).

Další do sbírky 1

22. února 2012 v 15:18 Sny
Možná bych si měla odhlásit všechny ty odběry kapel a jejich členů z facebooku, řekla bych, že z toho začínám docela šílet. Tak například Christopher Bowes z Alestormů na facebook téměř spamuje. Skoro každý den je tam od něho nový status, což mi evidentně vlezlo na mozek, protože nejen Alestormy, ale hudbu celkově poslední dobou velmi zanedbávám, jednak proto, že se mi rozbila sluchátka, takže nemohu poslouchat za jízdy, jednak proto, že doma mám jiné věci na práci.

Als De Dood Weer Naar Ons Lacht

19. února 2012 v 23:27 Hudba
Konečně vyšla ukázka z nového alba (Batavi) mého milovaného Heidevolku, a to skladba Als De Dood Weer Naar Ons Lacht. Ne zrovna snadno zapamatovatelný název. Ovšem dle mého skromného názoru se dost zlepšili. Nedokážu popsat, čím to je, ale prostě se mi to zdá takové živější, lepší. I ten klip je zajímavě udělaný. Přesto pro mě číslem jedna stále zůstává Karel Van Egmond, Hertog Van Gelre.

Pirates of the Caribbean

16. února 2012 v 23:19 Hudba
Nějak jsem si uvědomila, jak to tu poslední dobou zanedbávám (to víte, jak si najdete přítele, nezbývá vám moc času vylévat si srdce na internet, navíc je najednou všechno tak krásné a šťastné a o tom se nemluví tak dobře jako o depresích), a jelikož chci i nadále zachovat status minimálně jednoho článku měsičně, tak Vám ukáži další oblíbené ztvárnění filmového soundtracku od Piano Guys, nyní to budou Piráti z Karibiku mistrně zahraní na klavír.