Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Květen 2012

The Violation

21. května 2012 v 17:14 Hudba
Díky Metalfestu jsem objevila další kapelu, jejíž hudba se mi líbí. Fleshgod Apocalypse. Ale při poslechu jejich alba jsem narazila na skladbu, která mě hned při několika prvních minutách bouchla do uší. Je totiž místy nápadně podobná Mozartově Symphony No. 40. Ale stejně se mi líbí. Připomnělo mi to, jak jsme ve sboru zpívali skladbu, kterou zase obviňovali z obšlehnutí "Okýbačy".

Nahrávání s Ensiferem

13. května 2012 v 22:36 Sny
O víkendu jsme se sborem nahrávali CD, takže jsem byla vcelku psychicky vyčerpaná a zdály se mi strašné kraviny. V sobotu jsme zpívali přibližně devět hodin čistého času, dvanáct s přestávkami a obědem. Kdo by z toho nebyl zblblý?

Nesnáším kuřáky!

9. května 2012 v 18:29 Nezařaditelné
Nedávno jsem byla v Synot Tip Aréně na Metallice, jelikož jsem dostala lístek zadarmo. Nejprve jsme přemýšlely, že ho prodáme, jelikož Metallica nás absolutně nezajímá, ale koncert nebyl vyprodaný a před areálem postávalo několik lidí, kteří se pár lístků pokoušeli beznadějně prodat, takže jsme to nakonec zavrhly. Trochu také pro to, že Metallica je velká legenda, tak jsme byly zvědavé. Na to, jak příšerný ten koncert byl, snad ani nebudu plýtvat slova. Ale chtěla jsem napsat něco o bezohlednosti některých lidí a tento koncert se mi hodí jako názorná ukázka.