Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Říjen 2012

Heidenfest 2012

29. října 2012 v 23:45 Kultura
Tak je to tady, festival, kterého jsem se nemohla dočkat, je za námi. A tedy vůbec si neodnáším takové pocity jako z nedávného Ensifera.


TrinkenTroll

25. října 2012 v 14:43 Hudba
Heidenfest se blíží a s ním i spousta úžasných kapel. Jednou z nich je TrollfesT. Jejich hudba se mi zas tak moc nelíbí, ale mají skvělé vtipné klipy. Myslím, že k tomu už není co dodat.


Buďte s Nehalenniou!

P.S. V tomhle klipu jsem zahlédla lidi podobné Mashe z Arkony, Joostovi z Heidevolku a Mathiasovi z Turisas. Chudáčci, musejí si takhle přivydělávat.

Téma týdne: Alkohol

16. října 2012 v 22:55 Téma týdne
Jelikož jsem skoro abstinent, což znamená, že si dám maximálně jedno pivo měsíčně a jiný alkohol nepiji vůbec, tak jsem si zprvu myslela, že se k tomuto tématu nemám jak vyjádřit. Ale pak mě to trklo: tolik mých oblíbených kapel je plných ožralů! Takže Vám mohu představit alespoň některé z nich.

Bearers of the Sword Tour 2012 část II.

8. října 2012 v 20:00 Kultura
Pokračování včerejší ságy.

Bearers of the Sword Tour 2012 část I.

7. října 2012 v 20:16 Kultura
Protože jsem to já, starý ensiferofil, nemohu si nechat ujít ani jediné vystoupení Ensifera v ČR. Včera jsem se kvůli tomu vláčela až do Zlína - a rozhodně to stálo za to.

Varujte se školy!

4. října 2012 v 7:19
Dneska ráno, když mi zazvonil budík, nemohla jsem uvěřit, že už je ráno. Venku byla totální tma a já jsem si připadala jako o půlnoci. Po těžkém přemáhání jsem vstala a zkontrolovala i jiné hodiny, jestli se mi nerozbil budík. Ale na všech bylo 6:30.

Téma týdne: Lenost

1. října 2012 v 20:44 Téma týdne
Toto je naprosto příhodné téma pro tento okamžik. Už jen proto, že na téma týdne jsem se koukla právě z lenosti. Přede mnou leží učebnice latiny, x deklinací, x konjugací a x50 slovíček na zítřejší test a ani za boha se mi do toho nechce a nemohu se k tomu dokopat. Proto jsem zamířila na blog a co čert nechtěl, zase mě po dlouhé době napadlo zkontrolovat téma týdne. Tedy teď z lenosti píši tento článek, abych oddálila to utrpení nad latinou.