Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Leden 2013

Sami a Havel

22. ledna 2013 v 15:05 Sny
Nikdy bych neřekla, že se mi bude zdát o nějakém politikovi, ale asi už ho mám plnou hlavu ze školy, kde jsme poslouchali jeho podivné hry, což by i vysvětlovalo jeho chování v mém snu.

Výzva!

16. ledna 2013 v 21:32 Nezařaditelné
Poslední dobou mám jen samé ošklivé sny o maturitě atp., které sem nehodlám psát. Takže mám pro Vás jen krátký článeček - výzvu. Jestli někdo máte zpracované maturitní otázky z češtiny, ZSV nebo angličtiny, tak velmi vděčně uvítám, když mi je pošlete. Obzvlášť jestli se aspoň některá otázka kryje s těmi našimi.

Díky a všem maturantům hodně štěstí!

Mluvící kočka, hruška a Sami ve vlaku

6. ledna 2013 v 22:50 Sny
Za poslední dny se mi zdálo pár zajímavých snů, ale vůbec jsem neměla příležitost dostat se k psaní na blog, takže je bohužel musím sepsat až teď, po několika dnech, tedy mnohem méně přesné. Ten dnešní jsem chtěla popsat taky, jelikož byl též o Samim, ale už jsem ho dočista zapomněla.

Death Dies Hard

1. ledna 2013 v 21:37 Hudba
Poslední dobou ujíždím na Death Dies Hard od Deathstars a občas i na celé kapele. Nikdy jsem si nemyslela, že propadnu nějakému industrial metalu, ale u Deathstars mě uchvátil zpěvákův úžasně hluboký hlas. Vlastně poprvé jsem je pořádně slyšela na MORu, kde se díky zpěvákovi rovnou zařadili na můj žebříček oblíbených kapel. Přestože vypadají děsně a jejich hudba není úplně rozmanitá, nemohu se jich nabažit. S tímhle se nemůže srovnávat ani zpěvák Powerwolfu, jehož hlas jsem taky obdivovala, než jsem uslyšela Deathstars. Obzvláš chytrý tah byl dát ho do kontrastu s vysokými ženskými hlasy.