Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Leden 2014

Okamura v Doubici

26. ledna 2014 v 23:22 Sny
Dneska se mi zdál vcelku zajímavý sen. To, že se tam vyskytoval Okamura, chápu, protože jsme se večer bavili o pořadu Den D, ale zbytek... nečekaná změť vzpomínek z dětství.

Mini medovníčky

17. ledna 2014 v 21:57 Má tvorba
Ještě jsem se zapomněla pochlubit vánočním medovým cukrovím - nazvala jsem je mini medovníčky. Jsou to v podstatě perníčky vyrobené stejně jako medovník, akorát jinak zdobené. Místo kulatých plátů jsem slepovala malé tvary do tří vrstev. Vzhledem k tomu, že ani suroviny nejsou zrovna nejlevnější a piplačka s tím byla obrovská, byly by tak drahé, že by si je asi lidé kupovali jen na opravdu speciální události. Ale určitě by medovníkové jednohubky měly úspěch.


Medovníčkům zdar!

Narozeninový a mrkvový

15. ledna 2014 v 22:16 Má tvorba
Poslední dobou se mi zdají jenom nějaké strašidelné útržky, něco víc si pamatuju akorát z dnešní noci o škole, kdy jsem dostala dvě pětky z literatury, i když jsem měla skoro všechno správně. Takže v podstatě takový náhled do minulosti. A protože nemám sny, které bych vyprávěla, trochu se "pochlubím" svým vývojem v dortářské kariéře. Kdybyste si chtěli objednat dort nebo i jiné pečivo (hlavně sladké, ale dělám i preclíky apod.), stačí říct. Mám zaváděcí začátečnické ceny, kdy si účtuju minimum za práci.