Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Červen 2014

Příliš GoT?

23. června 2014 v 10:23 Sny
Už je to pár dní, co jsem dokoukala poslední díl čtvrté serie Game of Thrones, přesto si myslím, že tento sen vycházel ze scény, kdy *spoiler* Hora rozmáčkl tomu princovi s divným obličejem hlavu. *konec spoileru* V mém podání se to stalo asi takto:

My Little Pony

13. června 2014 v 9:46 Sny
Dnes jen krátce. Koukání na MLP má na mě očividně velký vliv, jelikož jsem teprv na začátku druhé serie a už se mi zdálo, že jsem roztomilý animovaný poník. Možná tomu napomohlo i to, že jsem včera viděla holčičku v tričku s princeznou Celestií (chci!). Bohužel si nepamatuji, co jsme řešili, ale určitě to bylo něco zásadního.


Thor 2 - soundtrack

1. června 2014 v 22:26 Hudba
Kromě Lokiho mě na filmu Thor ani Thor 2 v podstatě nic nezaujalo. Tedy Thor taky není ošklivý, ale prostě příběh shledávám podprůměrným - maximálně tak na dvě hvězdičky, třetí jsem dala za Toma Hiddlestona. Ale co se dvojce musí nechat, je uchvacující soundtrack. Na japonská anime (obzvlášť pak Naruta) to sice nemá, a to hlavně proto, že se opakuje stále stejný motiv dokola (imo chyba mnoha filmů), ale zato je to motiv uším lahodící. Inu, posuďte sami.


♥ Loki