Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Říjen 2014

Souboj kapel o pozici na mém seznamu

7. října 2014 v 14:28 Hudba
Pokud jste fanouškem Krampusu tak jako já, jistě jste si všimli, že začali hrát popcorové sračky (ani by mi nevadila změna stylu jako to, že to vážně není ani trochu originální a úžasné, jak kapela tvrdí) a navrch se všichni mužští členové ostříhali (takoví fešáci to byli). Pokud si to rychle nerozmyslí, což asi ne, tak bohužel nemohou zůstat v mém seznamu pěti nejoblíbenějších kapel (o což určitě každá kapela děsně stojí). Hledám proto náhradu, top5 přece nemůže mít jen 4 položky.

Invaze zombie koček

7. října 2014 v 9:40 Sny
Ačkoliv jsem The Walking Dead už dlouho neviděla, měla jsem dnes sérii dost ošklivých snů. Jeden z nich byl, podobně jako minule, o zombie kočkách. Byly agresivní, chytré a bylo jich hodně. Já jsem byla v kamarádčině bytě ještě s jedním člověkem, který jen seděl a čučel a všechnu práci nechal na mně - ba se nad ní dokonce ještě občas pohoršoval. Já jsem si v kuchyni vzala nůž a každou kočku, která na mě zaútočila, jsem podřízla. Měla jsem podrápané a pokousané ruce, ale zastavilo je to. Ke konci se nákaza rozšířila i na psy, takže se ze mě stal odřezávač hlav. Abych neudělala binec, podřezávala jsem je hezky nad dřezem a z nějakého důvodu se po vykrvácení celé rozpustily, takže ve dřezu bylo stále místo. Kdybych je nezabíjela, roztrhaly by nás na kusy... byly jich stovky a já jich zabila pár desítek.

Nerada ubližuju kočičkám, tak snad se mi už o zombie kočkách zdát nebude.

Proč už asi nikdy nepojedu do zlínského MOR Café

5. října 2014 v 22:18 Kultura
Nedávno jsem byla na koncertě Alestorm, Brainstorm, Troldhaugen a Crimson Shadows v Masters of Rock Café ve Zlíně. Tento zlínský klub jsem si zamilovala po první návštěvě, kdy tam hráli Ensiferum. Jednak se v koncertní místnosti nesmí kouřit a hlavně pak jsme mohli po koncertě zůstat v přilehlém baru, bavit se s kapelami, hrát fotbálek atd.