Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Listopad 2014

Blíží se nám Vánoce

27. listopadu 2014 v 20:33 Má tvorba
Takže tady je set cukroví, které nabízím tento rok (minimedovníčky, vosí hnízda, linecké koláčky, kekule, perníčky). Na příští určitě zapracuju na bezlepkové verzi, asi rozšířím nabídku a natrénuju perníkovou chlaoupku.


Diabetes pro všechny!

Zlí Alestorm

4. listopadu 2014 v 11:41 Sny
Alestorm měli koncert v Praze. Už nevím, jestli jsem o tom věděla nebo ne, každopádně jsem je potkala na ulici. Koncert byl neobvyklý, měli sice hrát v nějaké hale, ale veškeré přípravy probíhaly venku. Jak jsem zjistila, nenabil se mi předešlého dne mobil, snažila jsem se tedy dát ho nabít ke kapele. Ti mě však ignorovali, tak jsem si ho zapojila sama někam do jejich převlékárny. Než jsem se však nadála, Alestorm odjeli a můj mobil nikde. Psala jsem jim na facebook, jestli ho náhodou nestopili se svými věcmi, ale vůbec neodpovídali. Vydali (doprovázel mě přítel a ještě někdo třetí) jsme se tedy hledat na místech, kde Alestorm přebývali. Nakonec jsem své společníky donutila jít se podívat tam, kde jsem ho nechala, což bylo na nějaké plošině u nájezdu na dálnici a my jsme byli na kole, proto se tam nikomu nechtělo. Ale byl tam! Válel se na zemi, špinavý a otlučený a nenabitý. To znamená, že ho Alestorm prostě vytáhli ze zásuvky a pohodili na zem prakticky hned po tom, co jsem ho tam dala. Šupáci.

A hádejte co, když jsem se probudila, zjistila jsem, že se mi mobil opravdu přes noc nenabíjel, byť byl zastrčený v zásuvce...