Ilmatyynyalukseni on täynnä ankeriaita.
Mijn hovercraft zit vol palingen.
Watashi no hobākurafuto wa unagi de ippai des.

Asi moc hraju DayZ

11. června 2016 v 22:41 |  Sny
Nedávno se mi zdál další sen o zombiech (tentokrát bez koček). Škoda jen, že jsem pak neměla dlouho přístup k PC, takže nebude zdaleka tak podrobný jako psaný za čerstva.


Celá podstata snu vlastně spočívala v tom, že venek byl zamořený zombíky, tak jsme se ukrývali uvnitř. V naší skupince byl mj. můj třídní ze střední M. a kamarádka X. Po nějaké době jsme zjistili, že ve stejné budově sídlí ještě další skupinka lidí. Nejprve jsem myslela, že jsou to Rusové, tak jsem vzala s sebou na "vyjednávání o spojenectví" X., která je z Kazachstánu, tudíž mluví plynně rusky. V zápětí jsem ale zjistila, že jsou to Češi. V naší skupince se z nějakého důvodu mluvilo anglicky, proto jsem se "vyjednávání" ujala já, umějíc česky, a M. Nakonec to ale skončilo tak, že jsme se s M. začali hádat mezi sebou a druhé skupince jsme byli úplně ukradení. My jsme je ale potřebovali, protože měli spoustu zásob a seděli kolem ohně (kam se poděl kouř z ohně, to fakt netuším, já bych ho radši v místnosti nerozdělávala). Než jsme cokoliv vyřešili, probudila jsem se, zatímco zombíci furt přešlapovali venku. Nuda, většinou se aspoň snaží zaútočit.

Asi 3 dny potom se mi zas zdálo o Sterakovi. Tentokrát se se mnou normálně bavil, tak jsme ten spor minule asi vyřešili. :D

Sladké sny Vám všem!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama